POLECAMY

 

Zapraszamy do zapoznania się z
aktualnymi PROMOCJAMI

NATURALNA DEPILACPASTĄ CUKROWĄ ALEXANDRIA PROFESSIONAL TM


     


XX">
XX">


/span
 
Pielęgnacja stóp - oferta

Stopy i ich skóra każdego dnia muszą znieść ogromny nacisk ciała, z którego często nie zdajemy sobie sprawy. Następstwem ciągłego ucisku i drażnienia jest znaczny wzrost liczby produkowanych komórek i pogrubienie warstwy rogowej. Wypielęgnowane i zdrowe stopy są podstawą dobrego samopoczucia, a także ważnym elementem estetycznym . Aksamitna, delikatna i gładka skóra stóp oraz kształtne paznokcie dodają lekkości , dlatego też warto otaczać stopy troską i wykonywać profesjonalny pedicure, który nie jest tylko zabiegiem upiększającym ale też i leczniczym.
Pedicure wykończony kremem bez malowania 50zł

Pedicure z malowaniem 1 kolor

60zł

Pedicure pielęgnacyjny rozpoczyna się od kąpieli relaksacyjnej stóp w aromatycznych solach, a następnie nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu, odsunięciu lub wycięciu skórek oraz na usunięciu zrogowaciałego naskórka przy użyciu frezarki. Po zabiegu pedicure naskórek jest gładki, nawilżony, a stopy nabierają estetycznego wyglądu i lekkości.

Pedicure z malowaniem french 65zł
Pedicure męski 50zł
Pedicure japoński 90zł
Pedicure SPA 90zł

Pedicure SPA jest pedicurem pielęgnacyjnym wzbogaconym, o aromatyczny peeling złuszczający zrogowaciały i zgrubiony naskórek z powierzchni stóp, relaksacyjno ? kojący masaż, a także kąpiel w termicznej masce parafinowej, która intensyfikuje penetrację preparatów pielęgnacyjnych położonych pod maskę. Zabieg regeneruje, nawilża i odnawia skórę, poprawia krążenie krwi, odświeża, przynosi uczucie ulgi obolałym stopom. Pedicure SPA zapewnia głębokie nawilżenie, dzięki czemu stopy są delikatne i miękkie przez długi czas.

Pedicure SPA z malowaniem 1 kolor 100zł
Pedicure SPA z malowaniem french 105zł
Pedicure SPA japoński 130zł
Pedicure HYBRYDOWY 100zł

Nareszcie możemy zapewnić, że to już koniec zmagań z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania!!! Powitajmy Manicure i Pedicure hybrydowy Shellac Nail Color! Produkt ten stanowi rewolucyjne odkrycie ponieważ nakłada się go jak lakier do paznokci - podkład, kolor, top coat - utwardza sie go z pomocą lampy UV przez 2 minuty, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez  14 dni, a usuwa się go w przeciągu kilku minut! Wiec czas potrzebny na wyschniecie produktu jest naprawdę minimalny. Shellac kolor jest hypo-allergiczny, i wolny od formaldehydu, toluenu i DBP. Produkt jest cienki i elastyczny jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych.

Pedicure HYBRYDOWY french 105zł
Malowanie paznokci stopy 1 kolor 15zł
Malowanie paznokciu stopy french 20zł
Malowanie hybrydowe stopy 1 kolor 85zł
Malowanie hybrydowe stopy french 90zł

Zdjęcie hybrydy stopy

30zł
Zdjęcie hybrydy + Pedicure wykończony kremem bez malowania 70zł
Zdjęcie hybrydy + Pedicure z malowaniem 1 kolor 80zł
Zdjęcie hybrydy +Pedicure z malowaniem french 85zł
Parafina stóp 40zł

Zabieg intensywnie odżywia i regeneruje skórę stóp , dzięki użyciu termicznej, płynnej parafiny zawierającej dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Głównym jej działaniem jest zwiększenie skuteczności preparatów aplikowanych przed jej nałożeniem, dzięki czemu skóra stóp po zabiegu jest głęboko nawilżona, odżywiona, ujędrniona, staje się ona aksamitna i przyjemna w dotyku.

Zdobienie paznokci mix kolorów 65zł
Naprawa paznokcia 15-20zł
Rekonstrukcja paznokcia akrylem stopy 20zł
Zdobienie paznokci metodą "ONE STROKE" 1 paznokieć 5zł
Cyrkonie zwykłe w zdobieniu GRATIS
Cyrkonie SVAROWSKI 1 sztuka małe 1zł

Cyrkonie SVAROWSKI 1 sztuka duze

3zł

WYKONUJĄC DWIE USŁUGI W CZASIE JEDNEJ WIZYTY PŁACISZ MNIEJ!!!

Manicure i Pedicure

90zł
Manicure SPA i Pedicure SPA 135zł
Manicure SHELLAC I Pedicure 130zł
Manicure i Pedicure SHELLAC 130zł
Manicure SHELLAC I Pedicure SHELLAC 165zł
Tipsy i Pedicure 175zł
Dopełnienie paznokci żelowych i Pedicure 130zł
Odświeżenie paznokci żelowych i Pedicure 90zł
Zdjęcie SHELLACA  i Manicure 60zł
Zdjęcie SHELLACA i Pedicure 80zł