POLECAMY

 

Zapraszamy do zapoznania się z
aktualnymi PROMOCJAMI

NATURALNA DEPILACPASTĄ CUKROWĄ ALEXANDRIA PROFESSIONAL TM


     


XX">
XX">


/span
 

Salon Urody KLEOPATRA został założony przez wykwalifikowanych kosmetologów i profesjonalistów branży kosmetycznej, dla których kosmetologia jest nie tylko pracą, ale również wielką życiową pasją. Aby świadczyć usługi o wysokim standardzie cały czas pogłębiamy kwalifikację biorąc udział w targach, warsztatach i kongresach kosmetycznych.


Naszym celem było stworzenie miejsca na najwyższym poziomie, o niepowtarzalnym klimacie oraz profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Pracujemy z kosmetykami firm, które są liderami branży kosmetycznej, dlatego też możemy zapewnić naszym klientom skuteczność oferowanych usług. Oferta usług została stworzona tak, aby dostarczyć szerokie spektrum profesjonalnych zabiegów, które sprosta wysokim oczekiwaniom naszych Klientów.


U nas dbając i pielęgnując swoją skórę osiągniesz stan pełnej harmonii, odprężenia, uwolnisz się od stresu i uciekniesz od zgiełku dnia codziennego, a wszystko to dzięki miłej atmosferze, zapalonym świecom i relaksacyjnej muzyce.


Przyjdź i przekonaj się czym jest podróż w krainę piękna i relaksu." odkryj swoje piękno"