Italian Trulli

Geneo to przełomowa technologia, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

• Złuszczenie zewnętrznej warstwy skóry
• Wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę
• Naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz
Dzięki temu Geneo pozwala na uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry dając natychmiastowe i długofalowe efekty.
Podczas zabiegu wykorzystujemy kapsułki wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i jej potrzeb.

ILLUMINATE (kapsułka poprawiająca koloryt i rozświetlenie skóry) To unikalna kombinacja składników aktywnych dla poprawy kolorytu skóry i jej wyjątkowego rozświetlenia.

BALLANCE ( kapsułka oczyszczająca i regulująca skórę tłustą) Ma na celu oczyszczenie i zbilansowanie cery tłustej oraz poprawienie jej struktury i wyglądu.

REVIVE (kapsułka odmładzająca i rewitalizująca skóry matowe ) To idealne rozwiązanie gdy zależy nam na rewitalizacji skóry matowej i redukcji drobnych zmarszczek

NEO BRIGHT ECO (kapsułka rozjaśniająca) Zabieg o zapachu tropikalnej papai, który odżywia i rozświetla skórę natychmiastowo nadając jej promienny wygląd.

NEO REVIVE ECO ( kapsułka odmładzająca) Zabieg o kojącym zapachu zielonej herbaty, zapobiegający starzeniu się skóry, nawilżający i odżywiający

USŁUGA
CENA
Geneo Express ILLUMINATE/ BALANCE/ REVIVE/ NEO BRIGHT ECO/ NEO REVIVE ECO 280 zł
Geneo Express ILLUMINATE/ BALANCE/ REVIVE/ NEO BRIGHT ECO/ NEO REVIVE ECO + Endermolift LPG twarzy 360 zł
Geneo Full Opttions Treatment ILLUMINATE/ BALANCE/ REVIVE/ NEO BRIGHT ECO/ NEO REVIVE ECO 370 zł
Geneo Full Opttions Treatment ILLUMINATE/ BALANCE/ REVIVE/ NEO BRIGHT ECO/ NEO REVIVE ECO + Endermolift LPG twarzy 450 zł