POLECAMY

 

Zapraszamy do zapoznania się z
aktualnymi PROMOCJAMI

NATURALNA DEPILACPASTĄ CUKROWĄ ALEXANDRIA PROFESSIONAL TM


     


XX">
XX">


/span
 
Bandi

BANDI Cosmetics jest firmą, która  od dwudziestu pięciu lat specjalizuje się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych . W kosmetykach stosowane są najlepszej jakości surowce. Firma ta nieustannie prowadzi prace badawcze, dzięki temu preparaty pielęgnacyjne są skuteczne i nowoczesne, a każdy kosmetyk oparty jest na innowacyjnej recepturze.  Daje to firmie możliwość zaproponowania szerokiego wachlarzu kosmetyków pielęgnacyjnych do każdego typu cery.

Bandi  jest pierwszą firmą, która wprowadziła na rynek polski serię kosmetyków dotleniających (1993), kosmetyki wyciągiem z zielonej herbaty (1995) oraz żele z milisferami (1995).

W swojej ofercie firma ma produkty profesjonalne dla salonów kosmetycznych oraz detaliczne do użytku domowego

 

 
Organique

Organique jest na rynku kosmetycznym od ponad 10 lat. Kosmetyki tej firmy są naturalne, zdrowe i przyjazne środowisku.  Pomysłodawcą, a także właścicielem jest Tomasz Czarski, który na początku sam wytwarzał mydła glicerynowe, spełniając tym samym marzenie o kosmetykach robionych ręcznie z wysokiej jakości surowców. W 2003 Roku Organique dostał nagrodę DOSKONAŁOŚĆ ROKU przez Twój Styl. W kolejnych latach firma otrzymywała kolejne nagrody, a także zaczęła sprzedaż kosmetyków w innych krajach, min. Rumunii, Grecji, Norwegii, Niemczech, Włoszech.

Pierwsze certyfikaty przyznaje siedmiu firmom. Wśród oznaczonych produktów znalazły się mydła Aleppo i Savon Noir oraz glinka Ghassoul firmy Organique.

Obecnie kosmetyki można spotkać w SPA, salonach kosmetycznych, sklepach franczyzowych, zarówno w Polsce jak i za granicą.

W swojej ofercie firma dysponuje kosmetykami do pielęgnacji twarzy i ciała oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Są to peelingi do ciała, masła do ciała, pianki i kule do kąpieli, mydełka glicerynowe, pudry do kąpieli i wiele innych.

Każdy kosmetyk cechuje się niepowtarzalną kompozycją zapachową.

 
Orly

Orly jest profesjonalną firmą, która zajmuje się pielęgnacją paznokci. Produkty tej firmy są wysokiej jakości. Firma oferuje lakiery do paznokci , odżywki, a także gamę kosmetyków do pielęgnacji dłoni i stóp.

 
SunFx

SunFx jest firmą będącą liderem w nowoczesnej technologii jaką jest opalanie natryskowe, które oferuje klientowi wiele korzyści w stosunku do tradycyjnego opalania.

Polega ono na zaaplikowaniu na skórę naturalnego preparatu opalającego w spray?u. Aktywnym składnikiem, który powoduje zabarwienie skóry jest DHA, czyli dihydroksyaceton. Jest to substancja, która bezpośrednio nałożona na skórę zabarwia ją, gdyż reaguje z proteinami położonymi na najwyższych warstwach skóry.

Preparat ten jest bezalkoholowy, bezzapachowy oraz nie zawiera perfum i toksycznych konserwantów. Z tego rodzaju opalania mogą korzystać kobiety w ciąży, osoby, które nie mogą korzystać z kąpieli słonecznych, z wrażliwą karnacją, a także Ci, którzy w szybkim czasie chcą uzyskać piękną i zdrową opaleniznę.

Przed nałożeniem SunFx należy wykonać peeling całego ciała. Nie należy stosować balsamów do ciała, perfum oraz antyperspirantów, ponieważ będzie to miało niekorzystny wpływ na efekt końcowy. Czas trwania aplikacji zajmuje  5-10 minut. Następnie zalecamy, żeby 8 godzin po aplikacji nie myć się i nie ćwiczyć. Nie należy się martwić, jeżeli w trakcie brania prysznica część brązu zmyje się. Jest to część procesu opalania, opalenizna nadal utrwala się na skórze.
Po wzięciu prysznica, należy zastosować przedłużający opaleniznę preparat nawilżający Glow All Over. Zmniejsza to szybkość złuszczania się naskórka i utrzymuje lepszy wygląd opalenizny przed dłuższy czas. Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli, gorących spa oraz długiego pływania. Należy również unikać produktów złuszczających naskórek.

Wyróżnia się 3 odcienie barwnika:


SunFX Level 1
SunFX LEVEL 1 jest odpowiedni dla każdego typu koloru skóry, czyli dla większości osób, także dla klientów ze skórą wrażliwą na promienie słoneczne! Polecany do bardzo jasnej karnacji, nie zawiera alkoholu, bezzapachowy. Nadaje skórze efekt naturalnej opalenizny.


SunFX Level 2
SunFX Level 2 jest przeznaczony dla osób, które miały zaaplikowany preparat opalający SunFX lub mają ciemną karnację skóry. Efektem finalnym zastosowania w/w preparatu jest ciemniejsza opalenizna niż w przypadku zastosowania preparatu LEVEL 1. Preparat nie jest zalecane dla osób o bardzo jasnej karnacji!


SunFX Level 3
Preparat opalający z efektem ciemniejszym od efektu uzyskiwanego przy użyciu SunFX LEVEL 2! Jest on przeznaczony dla osób, które posiadają już głęboką opaleniznę uzyskaną dzięki preparatom opalający SunFX, lub mają intensywną ciemną karnację skóry. SunFX LEVEL 3 daje bardzo intensywny, głęboki efekt opalenizny! Preparat nie jest zalecany dla osób o bardzo jasnej karnacji!

 
Thalgo

Francuska kosmetyczna marka Thalgo, to jedna z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie profesjonalnych marek kosmetycznych, autor holistycznej filozofii, a także wielu patentów, które zrewolucjonizowały profesjonalny rynek kosmetyczny. Ponad 40-letnie doświadczenie, bogata oferta zabiegowa i najwyższej jakości preparaty na bazie alg i innych morskich składników sprawiły, że już od wielu lat firma Thalgo jest również światowym potentatem w dziedzinie SPA i Thalassoterapii.

Z logo Thalgo pracują najbardziej prestiżowe hotele m.in.

Burj-Al.-Arab Tower w Dubaju,

Le Meridien Limassol na Cyprze;

Blue Palace na Krecie,

The Oriental Bangkok w Tajlandii,

Villa Thalgo w Australii


W ciągu 15 lat działalności na polskim rynku kosmetycznym firma Thalgo zdobyła najwyższe nagrody i wyróżnienia. Jest jak dotąd laureatem jedynej w swoim rodzaju nagrody ?Grand Prix - za unikatową holistyczną filozofię? przyznanej przez miesięcznik ?Uroda?. Zabiegi Thalgo trzykrotnie zdobyły też prestiżową nagrodę Prix de Beaute miesięcznika Cosmopolitan oraz wiele innych nagród i wyróżnień. Przez media, Thalgo określane jest często ?marką dobrego samopoczucia?.
Thalgo posiada jedną z najbogatszych ofert profesjonalnej kosmetyki: szeroką gamę preparatów pielęgnacyjnych, kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście na ciało oraz wiele unikatowych, egzotycznych masaży. To jedyna profesjonalna firma kosmetyczna, która w swej ofercie posiada tak szeroką gamę suplementów dietetycznych.